Urbanistinės romantikos, kokybės ir pokyčių kombinacija

Šatrijos g. 1, Vilnius

Naujas 1–3 kambarių butų projektas Šnipiškėse. Augančios perspektyvos ir modernus miesto gyvenimas dešiniajame Neries krante – didžiųjų pokyčių epicentre.

A+ energinė klasė

Statybos pradžia
2020 2Q
Statybos pabaiga
2021 2Q
Projektą plėtoja
Šiuo metu plėtojami projektai:

Didžiulės terasos. Antro aukšto butų šeimininkams sukurtos saulėlydžių šilumos sklidinos didžiulės privačios terasos.

Atsiverianti panorama. Pietinėje pusėje – ypač dideli vitrininiai langai, pro kuriuos atsiveria Vilniaus dangoraižių panorama.

Dviračių saugyklos. Naujais dviračių takais patogu pasiekti darbą ir pramogas, o mes pasirūpinome saugia jų laikymo vieta – įrengiamos uždaros dviračių saugyklos.

Grindinis šildymas. Pagaliau galėsite namuose basomis kojomis vaikščioti ištisus metus – butuose įrengiamas išmanusis grindinis šildymas.

A+ energinė klasė. Kokybė niekada neišeis iš mados, tad mes rūpinamės naujakurių komfortu, kiekviena detale, naudojamų medžiagų ilgaamžiškumu ir patvarumu.

Iki centro – 5 min. pėsčiomis. Ideali vieta miesto mylėtojams, kurie nori jausti miesto pulsą ir gyvenimo malonumą sostinėje.

Uždara automobilių aikštelė po namu. Automobiliai saugiai ilsisi po namu esančioje automobilių aikštelėje.

Liftai. Patogumas – svarbiausia. Kiekvienoje laiptinėje įrengiamas liftas, kuriuo tiesiogiai nusileidžiama į automobilių aikštelės aukštą.

Rodyti daugiau

Prabanga gyventi viena koja centre

Urbanistinė romantika – pro langą mojantys verslo centrai ir nuolatinis miesto kvėpavimas

Jei neateini tu – miestas ateina pas tave, nušviesdamas vakaro dangų šiltomis pernakt dangoraižių languose negęstančiomis šviesomis. Argi tai ne urbanistinė romantika? Nė neiškėlęs kojos iš namų gali pajusti, kaip miestas kvėpuoja, keičiasi drauge su tavimi ir auga, atnešdamas geresnį rytojų. Pagaliau, Vilnius – tai miestas, kuris visą laiką gyvas. Ir tu gyvas kartu su juo.

Ateities stilius, miesto gyvybė ir ypatinga namų siela

Žvelgdami į ateitį, matome daugybę naujų perspektyvų, kurios atvers Šnipiškių naujakuriams daug naujų durų. Už modernaus pastato fasado slypi ypatinga namuose įsikūrusi siela – ateities kūrėjai. Tai visi jūs, kurie trokšta gyventi čia ir dabar, vertindami kiekvieną minutę. Ir jei gyvenimas jums uždarys duris, tikime, kad atidarysite langą ir horizonte bus tik geri dalykai.

Supras tie,
kurie myli Vilnių ir dega noru įžengti į jo centrą

Užsakyti skambutį
Vardas *
Telefono numeris *
Patogus skambučio laikas
Oops... atrodo neužpildėte visų privalomų laukelių.
Netrukus Jums paskambinsime!